خانه / 280 موسسه قرآنی فاقد مجوز در استان البرز شناسایی شد

280 موسسه قرآنی فاقد مجوز در استان البرز شناسایی شد

محمدرضا رودسرابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به اینکه در آذر ماه سال جاری در 6 شهرستان استان البرز کارگاه سبک زندگی برگزار می‌‌شود، اظهار داشت: در این کارگاه‌ها رویکرد از آموزش‌های عمومی به سمت سبک‌های تربیتی تغییر یافته است.

رئیس اداره قرآنی تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه قرآن‌ آموزان باید در کنار آموزش‌های فنی، مباحث اخلاقی را هم بیاموزند، ادامه داد: این کارگاه‌ها با سبک‌های زندگی نوین تطبیق داده شده و در قالب زندگی اسلامی ارائه می‌شود که جزواتی هم به شرکت‌کنندگان داده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این کارگاه‌ها به صورت نیم، یک و 3 روزه برگزار می‌شود، بیان کرد: دوره تربیت مربی سبک زندگی هم در استان برگزار می‌شود.

رودسرابی با بیان اینکه کلاس‌های استعدادهای درخشان قرآنی پنجشنبه هر هفته با حضور 25 نخبه قرآنی در استان برگزار می‌شود، افزود: نخبه‌های قرآنی حاصل اردوی استعداد درخشان قرآنی هستند که برگزار شد و کلاس این افراد تا پایان سال جاری ادامه دارد.

وی با اشاره به موسسه‌های قرآنی فاقد مجوز در سطح استان البرز، عنوان کرد: براساس تخمینی که زده شده بود، نزدیک به یک هزار موسسه قرآنی فاقد مجوز باید وجود داشته باشد که در فاز نخست، 280 موسسه فاقد مجوز شناسایی شد.

رودسرابی با بیان اینکه از اردیبهشت ماه سال جاری تا کنون 120 مجوز صادر شده است، تاکید کرد: ادامه صدور مجوز برای سایر مراکز قرآنی استان در دستور کار اداره قرآنی تبلیغات اسلامی البرز قرار دارد.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *