خانه / ‌استاندار کردستان ‌پای درد دل‌های ‌جوانان‌ بیکار بانه‌ای هم بنشیند

‌استاندار کردستان ‌پای درد دل‌های ‌جوانان‌ بیکار بانه‌ای هم بنشیند

ماموستا معروف خالدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، با تبریک انتصاب استاندار جدید کردستان اظهار داشت: بنده افتخار این را دارم که چندین مورد در خدمت "مرادنیا" بوده‌ام و ارتباط مستقیمی با وی دارم.

وی گفت: با توجه به شناختی که از روحیات "مرادنیا" استاندار جدید کردستان دارم، وی فردی متدین، خوش‌اخلاق و انقلابی است و با رویکرد اقتصادی به استان بازگشته و شخصاً مطمئن هستم در زمینه‌های مختلف و اقتصادی کمک شایانی به مردم این خطه می‌کند.

امام جمعه دیواندره تصریح کرد: تنها خواسته بنده به‌عنوان خدمتگزار مردم دیواندره از استاندار جدید کردستان این است که چون مردم این شهر، اکثراً مردمانی روستایی و درآمد آنها بر روی کشاورزی است، بخش کشاورزی در این شهرستان فعال شود و در تمام مسائل اخلاق‌ را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی ادامه داد: خواسته جوانان فارغ‌التحصیل دیوانده‌ای از استاندار جدید کردستان این است که در این شهرستان اشتغالزایی ایجاد شود.

ماموستا خالدی افزود: امیدوارم استاندار جدید کردستان به‌زودی از شهرستان دیواندره بازدید کنند و از نزدیک دردل‌های مردم، جوانان‌فارغ‌التحصیل و نخبگان را گوشش دهند و با مشکلات این منطقه آشنا شوند.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *