خانه / کمبود اعتبارات،مشکل هیئت‌های ورزشی دلیجان در اعزام ورزشکاران به مسابقات ملی و بین المللی

کمبود اعتبارات،مشکل هیئت‌های ورزشی دلیجان در اعزام ورزشکاران به مسابقات ملی و بین المللی

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا خلیلی نایب رئیس شورای شهر دلیجان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در گفتگو با پیام دلیجان گفت: ورزش شهرستان دلیجان کمبودهای فراوانی را در بخش های مختلف دارد که رفع این مشکلات حمایت های جدی اداراه ورزش و جوانان استان را می طلبد.

خلیلی اظهار کرد: متاسفانه نگاه مسئولین ورزش و جوانان استان به ورزش دلیجان تاکنون شایسته و درخور ورزشکاران شهرستان نبوده است.

وی به فعالیت ۳۳ هیات ورزشی در شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: هیات های ورزشی شهرستان با کمترین امکانات و در سخت ترین شرایط فعالیت های ورزشی را دنبال می کنند.

این عضو شورای اسلامی شهر دلیجان با تاکید بر اینکه هیئت‌های ورزشی به دلیل کمبود اعتبارات، همواره در اعزام تیم‌های خود به مسابقات خارج از شهرستان دچار مشکل هستند گفت: مربیان تیم های ورزشی شهرستان به جای تمرکز بر روی آمادگی فنی و جسمی بازیکنان خود برای حضور موفق در مسابقات، به دنبال فراهم کردن وسیله ایاب و ذهاب و دیگر امکانات اولیه خود هستند.

خلیلی با اشاره به کمبود نیروی انسانی اداره ورزش و جوانان دلیجان اظهار کرد: از مسئولین ورزش و جوانان استان انتظار داریم برای تامین نیروی انسانی  اداره شهرستان قدم های موثری بردارند.

وی با اشاره به اینکه شورای اسلامی شهر دلیجان به دنبال ایجاد منبع درآمد پایدار برای فعالیت‌های ورزشی شهرستان است خاطر نشان کرد: بر اساس توافقی که بین شهرداری و شورای شهر با اداره ورزش و جوانان شهرستان دلیجان صورت گرفته مقرر شده است مجتمع تجاری در زمین اداره ورزش و جوانان شهرستان احداث شود تا بتوانیم با درآمد این مجتمع بخشی از هزینه های ورزشی شهرستان را تامین کنیم.

شهرستان دلیجان دارای بیش از سه هزار ورزشکار سازمان یافته در ۳۳ رشته ورزشی است.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *