خانه / پژوهش زمینه شناسایی تحولات آینده را فراهم می‌کند

پژوهش زمینه شناسایی تحولات آینده را فراهم می‌کند

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از خبرنگار مهر، سردار علی رزمجو پنجشنبه‌شب در مراسم هفته پژوهش ضمن تبریک هفته پژوهش به همه پژوهش­گران استان اظهار کرد: پژوهش، بینش­ آفرین، دانش­ افزا و چشمه جوشان دانایی‌ها است که هم ضرورت‌های جامعه، سازمان و تشکیلات در آن رقم می‌خورد و هم خود پژوهش­گر به وسیله آن از لایه‌های جهل عبور می­ کند و به رودخانه­ های علوم می‌رسد که همواره علوم مختلف در این رودخانه‌ها ساری و جاری است.

وی تصریح کرد: ما همیشه دنبال واقعیت­ ها هستیم و می­ خواهیم بدانیم در محیط پیرامون ما چه می­ گذرد و دقیقا به همین علت است که تعیین نقطه مطلوب و مفروض در آینده که اولین گام آن امید به تحقق راهبردها است در پژوهش رقم می­ خورد.

فرمانده سپاه استان بوشهر اذعان کرد: برای رسیدن به رویکردهای مناسب راهبردی در مجموعه محیط کار و جامعه لازم است ما در پژوهش به شناسایی نیازها، وضع موجود و احصاء ضرورت‌های وضع موجود و مطلوب­ سازی و شبیه­ سازی برای آینده سازمان بپردازیم.

سردار رزمجو اذعان کرد: امروز ما با انجام پژوهش می‌توانیم جامعه و محیط کار را برای آینده آماده­ سازی و با استفاده از تصورات حوادث ممکن، قادر خواهیم بود آسیب­ ها و راهکارهای این حوادث را بررسی، تجزیه و تحلیل و ارائه دهیم.

وی خاطرنشان کرد: با استفاده از پژوهش می­‌توان به فرصت‌ها، تهدیدها و مواردی که موانع ما در پیشرفت کار هستند و مواردی که باعث تقویت ما در انجام مأموریت‌ها می­‌شوند دست پیدا کرده و در واقع می‌توانیم اطلاعات و دانش بیش­تری را برای کسب موفقیت­ های برتر به دست بیاوریم.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *