خانه / پرداخت طلب پیمانکاران شهرداری گرگان با اجازه دستگاه نظارتی

پرداخت طلب پیمانکاران شهرداری گرگان با اجازه دستگاه نظارتی

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از خبرنگار مهر، محمدابراهیم جرجانی، در خصوص مطالبات کارگران و پیمانکاران پروژه های شهرداری گرگان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: این افراد کارگران و پیمانکارانی بودند که در تأمین ماشین آلات و اجرای پروژه دخانیات و گلشهر با شهرداری همکاری می کردند.

وی ادامه داد: بعد از افتتاح پروژ ها، آن ها چند سال برای رسیدن به طلب خود مراجعه کرده زیرا با شرکت طرف قرارداد اختلاف حساب دارند.

جرجانی تصریح کرد: در آن زمان مقرر شد که شهرداری با شرکت صحبت و طلب این افراد پرداخت شود که با گذشت زمان اعلام شد که ملکی در خصوص طلبشان به آن ها واگذار می شود که در ادامه با مشکل روبرو شد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد: در ادامه شهرداری گرگان اعلام کرد که ملک را هم نمی تواند واگذار کند زیرا ارگان های نظارتی اعلام کردند که شرکت طلبی از شهرداری ندارد.

جرجانی گفت: اکنون تکلیف پیمانکاران بومی را باید مشخص کرد؛ آن ها طلب زیادی از اجرای این پروژه ها دارند و این موارد باعث به وجود آوردن مشکلاتی برای شورای شهر و مخصوصاً مدیریت جدید شهرداری شده است.

وی گفت: اجازه پرداخت پول قاعدتاً از طریق شهرداری داده نمی شود مگر این که ارگان های نظارتی این اجازه را به شهرداری دهند.

جرجانی افزود: آن ها در صورتی اجازه پرداخت پول را می دهند که شرکت طلب خود را ثابت کند و همین امر مباحث را پیچیده کرده است.

وی گفت: راهکار این مسأله تشکیل جلسه ای با حضور نمایندگان این افراد و شرکت پیمانکار و مجموعه شهرداری و شورای شهر گرگان است.

جرجانی بیان کرد: امیدواریم که مستندات و مدارک طوری باشد که چه از طریق شرکت یا شهرداری طلب این افراد پرداخت شود.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *