خانه / پایان دور مقدماتی مسابقات بانوان/ اجرای خوب نماینده کشورمان در میان اجراهای امروز

پایان دور مقدماتی مسابقات بانوان/ اجرای خوب نماینده کشورمان در میان اجراهای امروز

به گزاری خبرنگار ایکنا؛ مرحله مقدماتی دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن بانوان، روز گذشته 3 اردیبهشت ماه با اجرای نمایندگانی از کشورهای ایران، اردن، نروژ، الجزایر، روسیه و چاد پایان یافت.

در نوبت عصر امروز که از ساعت 16 تا 20 در سالن همایش‌های بین المللی هتل ارم در حال برگزاری بود، حکیمه نصیری نماینده کشورمان در رشته حفظ این دوره از مسابقات به اجرای محفوظات خود پرداخت. نصیری با تسلط، تمرکز و اقتدار به سؤالات هیئت داوران پاسخ گفت تا جایگاه خود را در بین اجراهای امروز و روز گذشته تثبیت کند.

در این روز همچنین آیات عبدالعزیز عمر ناصیر از اردن، اسماء عدره از نروژ، عقیله بن کروش از الجزایر، خیرالدین الفیرا از روسیه و فاطمه حسین حسن از چاد برای اجرای خود در جایگاه جایگاه حاضر شدند. در پایان اجرای متسابقین، گروه تواشیح تسنیم البرز، اثر پیامبر(ص) را اجرا کردند که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

پس از پایان اجرای گروه تواشیح، معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور بر روی سن حاضر و برای حاضرین از جایگاه ویژه بانوان و پیشرفت های زن ایرانی گفت. صحبت های حجت الاسلام محمدحسن زمانی، معاون بین الملل حوزه های علمیه کشور پیرامون کتاب قرآن و وظایف مسلمانان نسبت به این کتاب مقدس، پایان بخش برنامه های روز دوم مسابقات بین المللی بانوان بود.

انتهای پیام

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *