خانه / مذهبی / هیچ‌کدام از پروژه‌های عمرانی شهرداری خوی تعطیل نشده است

هیچ‌کدام از پروژه‌های عمرانی شهرداری خوی تعطیل نشده است

غلامعلی شریف در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خوی، با اشاره بر ادامه پروژه‌های عمرانی  شهرداری این شهر اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی مختلفی در سطح شهر از سوی شهرداری در حال اجرا بوده و این روند طی ماه‌های گذشته همچنان به‌صورت مستمر صورت گرفته اما به‌ هر شکل هر چه میزان خدمات افزایش داشته باشد به همان میزان انتظارات و مطالبات بیشتری شکل می‌گیرد.

وی افزود: طبیعتاً رفاه شهروندان و توسعه شهر همواره  نیازمند چالش‌های جدی بوده و با تلاش و همت همه همشهریان، مدیریت شهری و نهادهای مختلف شهر اتفاق ممکن می‌شود.

رئیس شورای شهر خوی تصریح کرد: بودجه پیش‌بینی‌شده برای سال جاری شهرداری خوی 75 میلیارد تومان بوده و با توجه به رکود اقتصادی حاکم بر کشور، شهرداری نسبت به اجرای پروژه‌های مختلف در سال جاری اقدام کرده و همچنان نیز روند اجرای پروژه‌ها ادامه دارد.

وی گفت: آینده‌نگری از مهم‌ترین رویکردها و سیاست‌های تصمیم‌گیری شورای اسلامی شهر خوی بوده و مجموعه اعضای شورای شهر با اتفاق‌نظر در این خصوص تلاش می‌کنند تا اتحاد، همدلی و وحدت بیش‌ازپیش درروند تصمیم‌گیری‌های خود داشته باشند.

شریف بیان کرد: شورای شهر و شهرداری نهادهای مردمی بوده و همفکری و همسویی شهروندان با مدیریت شهری و شورای شهر قطعاً درروند ارائه خدمات از سوی مدیریت شهری مؤثر خواهد بود.

وی افزود: نگهداری و حفظ تأسیسات شهری، فضاهای سبز و امکانات مختلف شهری در کنار وظایف شهرداری، می‌بایست از سوی همه شهروندان موردتوجه قرار گیرد و همه ما باید در حفظ داشته‌های این شهر چه از منظر ساختار شهری و تأسیسات و چه از منظر معنوی و فرهنگی تلاش کنیم.

رئیس شورای شهر خوی گفت: شورای اسلامی شهر در دوره پنجم، تأکید بسیاری برای ارائه خدمات بر اساس برنامه محوری داشته و در سال آینده تمام اقدامات عمرانی و فرهنگی بر اساس برنامه تدوین‌شده انجام می‌شود و در این راستا ما تلاش کرده‌ایم تا با این رویکرد، زمینه ارائه خدمات شهری به مردم شریف خوی را بیش‌ازپیش فراهم سازیم.

درباره ی

همچنین ببینید

تجمع بامدادی دانشجویان مقابل مجلس در اعتراض به FATF +عکس

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از مشرق، جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاههای تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *