خانه / مولوی‌ عبدالهی: سپاه پاسداران در برابر خواسته‌های نامشروع دشمنان محکم ‌ایستاده است

مولوی‌ عبدالهی: سپاه پاسداران در برابر خواسته‌های نامشروع دشمنان محکم ‌ایستاده است

مولوی  سید احمد عبدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، اظهار داشت: ترامپ یک رئیس جمهور ناآگاه در مسائل سیاسی است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا مرتب از اسرائیل، داعش و سردمداران میانمار در کشتار مردم حمایت کرده است، افزود: اسلام ما را از اعتماد کردن به دشمنان دین و اسلام منع کرده است.

امام جمعه اهل سنت اسدیه با بیان اینکه ادعاهای ترامپ خلاف واقعیت است و هرگز جمهوری اسلامی حامی تروریسم نبوده و نیست بیان کرد: تروریسم را خلاف اسلام می‌دانیم و هرگز تروریستم در ایران مورد تایید نیست.

عبدالهی با بیان اینکه برجام قراردادی بین کشورهای قدرتمند است، تصریح کرد: نقض برجام و بدعهدی‌ها از طرف آمریکاست و ایران به آنچه در قرارداد آمده پایبند بوده است.

وی خاطرنشان کرد: علت متهم کردن ایران به تروریست توسط ترامپ به این دلیل است که ایران با حمایت از جنبش‌های مظلوم در دنیا قاطعیت دارد و از ابتدای انقلاب نیز تاکنون موضع ضد‌استکباری خود را حفظ و به آن‌ پایبند بوده ‌بنابراین این به مذاق ترامپ و امثال آن خوش نیامده و ایران را متهم به تروریست کرده است.

امام جمعه اهل سنت اسدیه یادآور شد: در این راستا ایران بر اجرای برجام بدون کم و کاست پافشاری می‌کند چرا که اگر در برابر این بدعهدی‌ها و بداخلاقی‌ها کوتاه بیاییم، در آینده شاید خواسته‌های نامشروع دیگری داشته باشند که در شأن ملت بزرگ ایران نباشد و یک اهانت به حساب می‌آید.

عبدالهی اظهار داشت: در این راستا امروزه اتحاد زمامداران کشورهای اسلامی و ملت‌های مسلمان با یکدیگر یک نیاز اساسی و جواب دندان‌شکنی به ترامپ است و چرا که اگر این اتحاد حفظ نشود، روزی خواهد رسید که ترامپ و امثال او دهن‌کجی کنند.

وی افزود: امروز سپاه به عنوان یک نیرو برخاسته از بتن انقلاب، مدافع انقلاب در جنگ تحمیلی و در دفاع از مرزها نقش مهمی دارد بنابراین مردم ‌از دولت و نیروهای نظامی حمایت می‌کنند و روی مقاومت در برابر خواسته‌های نامشروع ترامپ و امثال او مستحکم می‌ایستند.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *