خانه / معلمان حمایتی نزدیک به 9 ماه حقوق دریافت نکرده‌اند

معلمان حمایتی نزدیک به 9 ماه حقوق دریافت نکرده‌اند

محمدرضا صباغیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در یزد، با انتقاد از عملکرد وزارت آموزش‌وپرورش اظهار داشت: وزارت آموزش‌وپرورش بند سوم قانون اساسی را به‌طور کامل عمل نکرد و نزدیک به 9 ماه به معلمان حمایتی حقوق داده نشده، پس با این وضع نابه‌سامان معلمان، به چه شکلی می‌توان توقع داشت که آن‌ها بدون هیچ دغدغه‌ای بتوانند به آموزش دروس بپردازند.

نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با این نحوه عملکرد و نپرداختن حقوق به معلمان حمایتی، پس باید گفت نحوه‌ی کار آن‌ها به‌نوعی رایگان است.

وی ظلمی که در حق دانش آموزان زیرپوشش معلمان حمایتی می‌شود را بی‌اندازه دانست و گفت: معلمی که بین 7 تا 9 ماه در قبال زحماتش در مدارس حقوقی دریافت نکرده به چه شکلی می‌تواند برای دانش آموزان دلسوزی و به تدریس مشغول شود، واقعاً این کار آموزش‌وپرورش جای تأسف دارد.

صباغیان با بیان اینکه معلمان حمایتی در یزد نزدیک به دو روز است که در جلوی درب استانداری تجمع کرده و نسبت به این وضع نابه‌سامان خود گله و شکایت دارند، اضافه کرد: مسئولان بدانند که پرداخت نکردن حقوق معلمین، باعث خدشه‌دار شدن نظام جمهوری اسلامی‌شده و بی‌تفاوتی معلم را در عدم تدریس درست و دقیق به دانش آموزان را در پی دارد که ضربه سنگین‌تر آن را در آینده و با مشاهده همین دانش آموزان می‌بینیم.

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ تعدادی از معلمان مدارس حمایتی یزد طی دو روز با حضور در مقابل استانداری یزد، نسبت به عدم دریافت حقوق 9 ماه حق‌وحقوق خود اعتراض و خواستار پرداخت حق‌وحقوقشان و رعایت عدالت بین آن‌ها و سایر معلمان شدند.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *