خانه / مسئولان کشور به مسائل مردم توجه داشته باشند

مسئولان کشور به مسائل مردم توجه داشته باشند

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور، امام جمعه رفسنجان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با تسلیت وفات حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: زیارت آن بانو بهشت را به دنبال دارد و امام صادق(ع) فرمودند، زنی از فرزندانم در قم رحلت می‌کند و هرکس او را زیارت کند، بهشت برای او ثابت می‌شود.
وی افزود: حضرت معصومه(س) بعد از حضرت زهرا(س) شفیعه محشر است و به شفاعت او همه شیعیان ما وارد بهشت می‌شوند.
امام جمعه رفسنجان در بخش دیگری از خطبه‌های امروز 9 دی ماه را سالروز حماسه مردم انقلابی ایران دانست که اوج بصیرت مردم را رساند و بیان کرد: 9 دی موجب شد مردم با ولایت و رهبری امت میثاق مجدد ببندند، دشمنان همیشه دنبال این بودند که اگر فتنه‌ای در کشور انجام دادند ما آن را فراموش کنیم تا دوباره بتوانند طرح و برنامه دیگری اجرا کنند.
امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: رهبر انقلاب نسبت به همه نقاط میهن اسلامی اطلاع دارند و هر دو هفته یکبار دستگاه‌های مختلف، اطلاعات امور جاری کشور را به ایشان ارائه داده می‌دهند و از کوچکترین مسائل کشور اطلاع دارند.
حجت‌الاسلام رمضانی‌پور تأکید کرد: مسئولان کشور باید به مسائل توجه داشته باشند و با سرعت مشکلات را برطرف کنند.
وی با اشاره به تجمع مردم روز گذشته در مشهد اذعان کرد: مشکلات در کشور وجود دارد، اما راه حل آن تجمع و اینگونه اعتراضات نیست که بخواهیم خوراک برای دشمن ایجاد کنیم.
امام جمعه رفسنجان در ادامه با توضیح اینکه امروز ما دیگر چیزی به نام اصولگرا و اصلاح‌طلب نداریم، بیان کرد: رهبری فرمودند، مردم ایران قاطبه انقلابی هستند.
وی اظهارکرد: اگر جبهه‌ای به نام یاران انقلاب درست می‌شود، همه می‌آیند و در زیر یک لوا قرار می‌گیرند تا انقلاب را حفظ کنند، چراکه انقلاب، ولایت و نظام مهم است حزب و گروه اصلا مهم نیست.
حجت‌الاسلام رمضانی‌پور تصریح کرد: اگر لازم باشد بازهم خون‌مان را پای انقلاب می‌ریزیم و بهتر است همه ما در رابطه با توطئه‌ها و فتنه‌ها توجه داشته باشیم.
وی با بیان اینکه امروز هزاران توپخانه دروغ‌پردازی به سمت ملت مشغول به شلیک هستند تا مردم را ناامید کنند، تصریح کرد: در داخل هم عده‌ای این کار را انجام می‌‌دهند که ناشی از بی‌تقوایی است و اینها سیاست دینی ندارند و دینشان سیاسی‌کاری است.
امام جمعه رفسنجان گفت: اینکه بخواهند از راه فضای مجازی در جامعه التهاب ایجاد کنند، درست نیست، مسئولان گذشته و فعلی باید پاسخگوی اعمال خودشان باشند کارهایی که برای مردم انجام دادند بیان کنند.
وی تأکید کرد: تجمع 9 ساعت 9 در مسجد جامع رفسنجان برگزار می‌شود و از همه دعوت می‌شود در این تجمع شرکت کنند و اجتماع باشکوه داشته باشیم.
منبع: ستاد اقامه نماز جمعه استان کرمان

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *