خانه / مرکز جامع سرطان در همدان احداث می‌شود

مرکز جامع سرطان در همدان احداث می‌شود

حمیدرضا حاجی بابایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: با توجه به لزوم مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در تحقق اهداف برنامه ششم و نیک اندیشی خانواده زنده یاد محمدعلی فرشچیان در ملاقاتی با خانواده ایشان، بنیاد فرشچیان احداث مرکز جامع سرطان در غرب کشور  را با مشارکت بخش دولتی تقبل کرد.

وی افزود: با توجه به نیاز غرب کشور به این مرکز، به منظور پیشگیری از تردد بی رویه و سرگردانی هموطنان در منطقه غرب کشور که ناگزیر به مراجعه تهران برای مسائل درمانی خود هستند، احداث این مرکز در اولویت برنامه ها قرار گرفت.

حاجی بابایی اظهار امیدواری کرد: با احداث مرکز جامع سرطان غرب کشور و ایجاد زمینه ورود به آموزشهای تخصصی در مباحث پیشگیری، غربالگری و تشخیص به موقع و درمان شاهد سلامت و امنیت روانی هرچه بیشتر هموطنان باشیم.

 همدان قطب پزشکی غرب کشور می شود

حمیدرضا حاجی بابایی گفت: طی نشستی با بنیاد فرشچیان، احداث بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی همدان با مشارکت دولت مصوب شد.

وی افزود: در این دیدار که در معیت استاندار و جمعی از مسئولان استان صورت گرفت ضمن ملاقات با خانواده زنده یاد، فرشچیان از زحمات آن خیراندیش فقید، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

حاجی بابایی با اشاره به سفر اخیر وزیر بهداشت به همدان تاکید کرد: استان همدان به لحاظ ویژگی های استراتژیکی که در سطح ملی و به صورت خاص در غرب کشور دارد با برنامه ریزی مناسب می تواند در بسیاری از زمینه ها از جمله، پزشکی و سلامت قطب منطقه شود.

وی تاکید کرد: استقرار دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، افزایش تخت های بیمارستانی با مشارکت دولت و بخش خصوصی استان از جمله برنامه هایی است که می تواند در تحقق این هدف موثر باشد.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *