خانه / قزوین آماده راه اندازی تاکسی اینترنتی است

قزوین آماده راه اندازی تاکسی اینترنتی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از خبرنگار مهر، حکمت الله داودی در جلسه شورای اسلامی شهر قزوین که شنبه شب در تالار مردم برگزار شد اظهار داشت: در ۴۰۰ سال گذشته خیابان سپه به عنوان اولین خیابان کشور به گونه ای طراحی و ساخته شده که امروز هم با چهارباند عبور خودرو و دو باند بزرگ پیاده رو الگویی برای مهندسان و طراحان جدید اما ما در دهه شصت خیابان دانشگاه را در قزوین ساخته ایم که امروز هم در استفاده از آن مشکل داریم.

داودی تصریح کرد: باید در برنامه ریزی ها آینده نگری کنیم و به فکر حداقل چند دهه آینده باشیم نه اینکه فقط امروز را ببینیم و محدود فکر کنیم.

وی بیان کرد: امروز در محدوده مرکزی شهر قزوین به دلیل نبود زیرساختها نمی توانیم هیچ طرح توسعه ای را اجرا کنیم و در این وضعیت فقط باید با حمل و نقل عمومی را گسترش دهیم تا مردم کمتر از خودروی شخصی استفاده کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین تصریح کرد: با توجه به انتقادی که رانندگان تاکسی بی سیم از افزایش هزینه پرداختی به سازمان تاکسیرانی داشتند این موضوع در شورا بررسی و مقرر شد هزینه دریافتی ماهانه از رانندگان از ۱۶۰ هزار تومان به ۱۵۰ هزار تومان کاهش یابد.

داودی در خصوص راه اندازی تاکسی اینترنتی هم گفت: برای دفاع از حقوق رانندگان تاکسی با اجرای این طرح توسط رانندگان خودروهای شخصی در قزوین مخالفیم و با هماهنگی انجام شده در صددیم با کمک سازمان تاکسیرانی نسبت به راه اندازی تاکسی اینترنتی اقدام کنیم.
 

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *