خانه / دینی / فعالیت ۹۰ مبلغ در بروجرد

فعالیت ۹۰ مبلغ در بروجرد

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛حجت‌الاسلام صادق جعفرپور، رییس تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد عنوان داشت: برای مقابله با این هجمه‌ها نیاز به فعالیت تبلیغی منسجم تری هستیم.

وی با تأکید بر اینکه فعالیت در عرصه تبلیغ نباید کمرنگ شود و همواره باید در راستای روشنگری به ویژه بین نسل جوان و نوجوان گام برداشت تا جلوی نفوذ فرهنگی دشمنان گرفته شود، افزود: مقابله با نفوذ فرهنگی دشمنان نیازمند تبلیغ گسترده و منسجم است.

رییس تبلیغات اسلامی بروجرد با اشاره به اینکه هم اکنون ۹۰ مبلغ در استان مشغول تبلیغ در این شهرستان هستند، اظهار داشت: در دیگر مناسبت‌های دینی و مذهبی در طول سال از ظرفیت مبلغان غیربومی نیز بهره مند می‌شویم.

وی به وظایف تبلیغی مبلغان اشاره و عنوان کرد: کلاس‌های معارف اسلامی با حضور مبلغان بین نسل نو برگزار می‌شود و مهم‌ترین هدف برگزاری این کلاس‌ها تبیین و ترویج ارزش‌های دینی و مقابله با ضدارزش‌ها است.

حجت الاسلام جعفرپور هدف از انجام فعالیت‌های تبلیغی مبلغان را تبیین ارزش ها، دستاورد‌ها و مبانی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: برگزاری مراسم دعا و زیارت، اقامه نماز جماعت، سخنرانی، وعظ و خطابه، برپایی کلاس‌های روخوانی و روان خوانی قرآن کریم و تفسیر از جمله برنامه‌های تبلیغی مبلغان است.

وی ادامه داد: برگزاری برنامه‌های مذهبی، فرهنگی و تبلیغی در راستای گسترش فرهنگ اسلامی و قرآنی، پاسخگویی به شبهات، نظارت بر فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی مساجد و برگزاری محافل آموزش قرآن کریم از دیگر فعالیت‌های روحانیان شبکه تبلیغ بروجرد است.

رییس تبلیغات اسلامی بروجرد ابراز امیدواری کرد که با بهره مندی از ظرفیت‌ها و فرصت‌های تبلیغی بتوان در رشد فرهنگ دینی جامعه و تربیت نسلی انقلابی و دینی گام‌های مؤثری برداشت.

درباره ی

همچنین ببینید

مطالبات روشنگری و آزادی‌های دیکته شده غربی‌ها ثمره عمل نکردن به مباحث دینی است

مهدیا وهابی، عضو جمعیت بانوان فلرهیخته استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *