خانه / دینی / غرب به دنبال مهار ارادۀ قوی مسلمانان است

غرب به دنبال مهار ارادۀ قوی مسلمانان است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، دومین روز از کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی امروز چهارشنبه 15 آذرماه در سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) با حضور علمای برجسته جهان اسلام و با موضوع «وحدت و الزامات تمدن نوین اسلامی» برگزار شد.

آیت‌الله سیدصدرالدین قبانچی امام جمعۀ نجف اشراف امشب در نشست عمومی مهمانان سی و یکمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی طی سخنانی ملت ایران را یک ملت پیشرو خواند و گفت: این ملت با تکیه بر هویت اسلامی خود در برابر مستکبران ایستاده و این یعنی چنین ملتی یک الگو به شمار می‌رود.

امام جمعۀ نجف اشرف با اشاره به نقش امام خمینی (ره) در تقویت ارادۀ مردم ایران خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) ملت مسلمان ایران و امت اسلامی را به هویت اسلامیشان بازگرداند و ارادۀ اسلامی مردم ایران را دوباره زنده کرد.

آیت‌الله قبانچی شکست داعش و گروه‌های تکفری را برخاسته از ارادۀ قوی ملت عراق و رزمندگان جبهۀ مقاومت دانست و اظهار کرد: غرب در پی مهار و کنترل ارادۀ قوی مسلمانان است.

وی با اشاره به رویارویی تمدن اسلامی و تمدن دروغین غرب تأکید کرد: در این مسیر نیاز به علما داریم، علمایی که خود نیز اهل عمل باشند و بر افکار عمومی با مبارزۀ خود اثر بگذارند.

* بیشتر بخوانید:

رعایت قوانین انسانی و دینی راهکار تقویت ارتباطات کشورها

پیروزی‌های جبهه‌ مقاومت از دستاوردهای وحدت اسلامی است

درباره ی

همچنین ببینید

مطالبات روشنگری و آزادی‌های دیکته شده غربی‌ها ثمره عمل نکردن به مباحث دینی است

مهدیا وهابی، عضو جمعیت بانوان فلرهیخته استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *