خانه / عمق طراحی دشمنان در فضای مجازی تعریف شده است

عمق طراحی دشمنان در فضای مجازی تعریف شده است

مجید فغانی در گفتگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: نارضایتی مردم از وضعیت معیشتی و بسترسازی فضای مجازی٬ دو عامل مهم در ایجاد اغتشاشات اخیر بود.

وی با بیان این که باید عمق طراحی دشمن را درک کرد افزود: صدا و سیما نقش موثری در خنثی کردن توطئه های دشمن در فضای مجازی دارد. همچنین تمام برنامه‌های فرهنگی جامعه باید همراه با پیوست فرهنگی باشد لذا اگر برنامه ها همراه با پیوست فرهنگی و درک صحیح از طراحی دشمن نباشد٬ اقدامات کور و بی اثری بوده و زمان و سرمایه را به هدر می‌دهد.

فرمانده سپاه بجنورد ضمن اشاره به اهمیت فضای مجازی تصریح کرد: امروزه فضای مجازی باید به سرعت به یک فرهنگ تبدیل شود و در این بین استفاده از نرم افزار ایرانی سروش بسیار حائز اهمیت بوده و صدا و سیما باید به تبلیغ و ترویج آن بپردازد.

فغانی در ارتباط با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی هستیم و دشمن در صدد آن است که حلاوت و شیرینی این پیروزی را به کام مردم تلخ کنند٬ لذا مردم و مسئولان باید بیش از پیش هوشیار بوده و در برابر توطئه‌های دشمن اقدامات لازم و به موقع را لحاظ کنند.

وی در ادامه بیان داشت: امروز نیاز است که در آستانه دهه فجر از این فرصت استفاده و دستاوردهای انقلاب اسلامی به خوبی برای مردم تبیین شود. همچنین در حوزه معیشت و اقتصاد باید از ظرفیت‌های محلی که همان اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است٬ استفاده کنیم.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *