خانه / مذهبی / عصبانیت ترامپ نشانه حقانیت سپاه است

عصبانیت ترامپ نشانه حقانیت سپاه است

خبرگزاری تسنیم: حجت‌الاسلام والمسلمین علی محمدی امروز در آیین افتتاحیه ششمین گردهمایی مدیران روابط عمومی ادارات‌کل اوقاف و امور خیریه سراسر کشور در واکنش به حرفهای ترامپ درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: رئیس جمهور ابله و احمق امریکا سخنانی از زبان خود جاری کرد که در شأن حکومت خودش است و این نشانه حماقت حاکمان امریکا است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بین مردم پایگاه خود را دارد و با وجود رهبری بر عزت سپاه پاسداران افزوده می‌شود، تصریح کرد: عصبانیت رئیس جمهور تازه به دوران رسیده امریکا از سپاه پاسداران نشان دهنده این است که سپاه راه خود را درست می‌رود و این نشان از حقانیت و عظمت سپاه دارد.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه سپاه با حمایت ملت ایران و با فرماندهی فرمانده معظم کل قوا بر دهان مستکبران خواهد زد، گفت: امریکا هنوز نفهمیده است مکتب نظامی، اجتماعی، سیاسی و دینی سپاه پاسداران چه قدرتی دارد.

حجت‌الاسلام محمدی افزود: رئیس جمهور امریکا بداند تمام اقشار مختلف مردم با هر گرایش سیاسی در مقابل حرفهای ابلهانه ترامپ متحدتر می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه ترامپ فکر می‌کند بین ملت و حاکمیت می‌تواند فاصله ایجاد کند اما کاملا در اشتباه است، تاکید کرد: خوی و خصلت امریکا درندگی است و هیچ بویی از مذاکره نمی‌برد.

ضرورت توجه به سرمایه‌های انسانی داخل کشور

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه برای برون‌رفت از مشکلات کشور باید از سرمایه انسانی و اجتماعی داخل کشور استفاده کنیم و چشم به بیرون نداشته باشیم، گفت: نباید به لبخندهای دشمن روی خوش نشان دهیم و از اخم آنها نیز نباید هراس داشته باشیم.

حجت‌الاسلام محمدی با بیان اینکه جمهوری اسلامی از توپ و تَشَرهای امریکا هراسی ندارد، تاکید کرد: داعش نفس‌های آخر خود را می‌کشد و به زودی به‌صورت کامل از بین می‌رود.

وی با اشاره به در پیش بودن اربعین سید و سالار شهیدان خاطرنشان کرد: باید بدانیم فلسفه قیام امام حسین (ع) چه بود و وظیفه خود را در  این خصوص بشناسیم.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: بهره‌گیری از معرفت حسینی یک امر ضروری و مهم است که آثار و برکات بسیار زیادی دارد؛ مهمترین وظیفه ما این است که هدف امام حسین (ع) از قیام را به خوبی بشناسیم و آن را در زندگی و جامعه پیاده کنیم.

حجت‌الاسلام محمدی تصریح کرد: مستکبر هر جای عالم باشد ما از نظر دینی وظیفه داریم با آنها مقابله کنیم چون اسلام این را به ما یاد داده است و این مسئله فقط یک بحث سیاسی نیست. امام خمینی (ره) می‌توانست به‌راحتی زندگی خود را انجام دهد اما از مکتب اسلام آموخت در مقابل ظلم ایستادگی کند.

وی با اشاره به اینکه امام حسین (ع) هیچگاه در مقابل ظلم سکوت نکرد، یادآور شد: ملت ایران اسلامی در سایه معرفت اسلامی و مکتب دینی مقابل دشمن ایستادگی کرده است و تا به الان دشمنان هنوز ملت ایران را به خوبی نشناخته‌اند.

درباره ی

همچنین ببینید

تجمع بامدادی دانشجویان مقابل مجلس در اعتراض به FATF +عکس

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از مشرق، جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاههای تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *