خانه / قرآن / طبق فرامین و دستورات قرآن عمل کنید و امام عزیز را یاری نمایید و جمهوری اسلامی ایران را تنها نگذارید

طبق فرامین و دستورات قرآن عمل کنید و امام عزیز را یاری نمایید و جمهوری اسلامی ایران را تنها نگذارید

امیدوارم فراق مرا همچون برادرم تحمل و دشمنان را نابود کنیدبه گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، ابوالقاسم حاجی بابایی در سن ۲۳ سالگی و در حالیکه مسئولیت فرماندهی گروهان رزم را بر عهده داشت، در بهمن ۱۳۶۴ و در محور پدافندی جزیره مجنون به شهادت رسید.

متن وصیت نامه شهید ابوالقاسم حاجی بابایی به شرح زیر است.

بسمه تعالی

با درود به محضر امام زمان (عج) و نایب بر حق او امام امت و سلام بر امت شهیدپرور این بنده عاصی و گنهکار خود را لایق این نمی‌بینم که برای شما ملت عزیز که هستی خود را در طبق اخلاص نهاده و در راه اسلام فداکاری می‌کنید، داشته باشم و در آن حد نیستم که جواب یک قطره اشک یتیمان شما را که در راه پدر ریخته می‌شود بدهم و یا جوابگوی یک قطره از خون فرزندان یا برادران شما که در راه خدا ریخته شده و می‌شود باشم.

بنابر این از شما می‌خواهم که مرا حلال کنید و از بدرفتاری که با شما داشتم گذشت کنید. شما را به خدای سبحان قسم می‌دهم که مرا حلال کنید که حق‌الناس کار سنگینی است و کسی را یارای تحمل آن نیست. تنها وصیتی که این بنده آلوده به گناه دارم این است که طبق فرامین و دستورات قرآن عمل کنید و امام عزیز را یاری نمایید و جمهوری اسلامی ایران را تنها نگذارید که عذاب خدا سخت است و مظلومیت اسلام را در صدر اسلام فراموش نکنید.

خدمت پدر و مادر عزیزم که عمر خود را در راه رشد و تربیت ما گذراندند سلام می‌رسانم و نمی‌دانم با چه زبانی سخن بگویم که بتوانم مقداری از آن را ادا کنم. امیدوارم از سر تقصیرات من بگذرند و مرا حلال کنند که رضایت پدر و مادر رضایت خداوند است و من قدر آنها را ندانستم و حق آنها را ادا نکردم. امیدوارم فراق مرا همچون برادرم تحمل و دشمنان را نابود کنید. وصیت من به برادرانم این است که ادامه‌دهندگان راه من باشند و اسلحه مرا زمین نگذارند و دست از یاری اسلام بر ندارند و بدانند که هر قدم برمی‌داریم به سوی مرگ نزدیک‌تر می‌شویم و از خواهرم انتظار دارم زینب‌وار در مرگ من صبر کند، به زینب بنگرد که 72 تن را در کربلا از دست داد.

در پایان امیدوارم این بنده حقیر را ببخشید و حلال کنید.

ابوالقاسم حاج‌بابایی

درباره ی

همچنین ببینید

ترتیل صفحه ۲۶ قرآن کریم باصدای رحیم خاکی+دریافت

خبرگزاری فارس- گروه فعالیت‌های قرآنی: پیامبر اعظم(ص) فرمودند: «الصوم لى و انا اجزى به»؛ روزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *