خانه / مذهبی / سینما و تلویزیون «چهل سالگی» انقلاب را تصویرگری کنند

سینما و تلویزیون «چهل سالگی» انقلاب را تصویرگری کنند

جمعه///// سینما و تلویزیون «چهل سالگی» انقلاب را تصویرگری کنند 

امیرحسین شریفی، تهیه‌کننده سینما و تلویزیون در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) درباره الزام پرداختن به موضوعات انقلابی در فیلم‌های ایرانی اظهار کرد: به زودی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن خواهیم گرفت. انقلابی که به واسطه آن مردم ایران اسلامی به سربلندی رسیدند و از وابستگی رهایی یافتند. برای همین نیاز است که سینما و تلویزیون در این زمینه پرکارتر از گذشته ظاهر شوند و آثار در خور توجهی هم تولید کنند.

وی افزود: البته وقتی که از موضوعات انقلابی حرف می‌زنم، تنها آثاری مد نظرم نیست که در آن به انقلاب اسلامی به صورت مستقیم پرداخته شده باشد، بلکه کار‌هایی که در قالب قصه‌های امروز نیز به بحث انقلاب توجه داشته باشند هم جز این دست کار‌ها محسوب می‌شوند. برای مثال به سریالی جدیدی که می‌خواهم آن را تهیه کنم اشاره می‌کنم. در این کار داستانی خانوادگی روایت می‌شود، اما در بطن کار موضوع و محور انقلاب اسلامی است.

این تهیه‌کننده ادامه داد: این سریل فصل دوم مجموعه تلویزیونی «سال‌های بیقراری» است که بخش نخست آن چند ماه پیش پخش شد. این کار در زمان پخش با استقبال خوب مردم مواجه شد برای همین تصمیم گرفتیم که ادامه آن را نیز جلوی دوربین ببریم. در فصل دوم پژمان بازغی و الهام حمیدی حضور نخواهند داشت و بازیگر اصلی و محور سارا صوفیانی خواهد بود.

شریفی در پایان گفت: در این کار به گرایشات مذهبی نیز توجه شده به ویژه بخشی از کار را می‌بایست ابراز ارادتی به امام رضا (ع) دانست، برای همین هم بخش‌هایی از سریال در مشهد جلوی دوربین خواهد رفت. کارگردانی فصل دوم را نیز همانند بخش نخست کاظم معصومی بر عهده خواهد داشت.

درباره ی

همچنین ببینید

تجمع بامدادی دانشجویان مقابل مجلس در اعتراض به FATF +عکس

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از مشرق، جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاههای تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *