خانه / مذهبی / سیاست زدگی آفتی برای پیشبرد کار مدیران است

سیاست زدگی آفتی برای پیشبرد کار مدیران است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا، داوود محمدی شنبه شب در نشست جمعی از فعالان، فرهنگی اجتماعی و سیاسی استان قزوین با استاندار افزود: نباید با پرداختن به امور حاشیه ای از انجام وظایف خود بازبمانیم.
نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وقت مدیران نباید درگیر مسایل حاشیه ای و بی فایده شود،افزود: در همین راستا از استاندار انتظار داریم تا وقت خود و مجموعه اش را برای حل چندین مساله و مشکل اساسی استان صرف کند.
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش انسجام و تعامل قوا با یکدیگر در حل مسایل و مشکلات کشور، گفت: مجلس همکاری خوبی با دولت دارد که البته باید این تعامل ارتقا یابد و همه مدیران دولت و نمایندگان در این خصوص تلاش کنند.
محمدی خاطرنشان کرد: تا همدلی و عزم جدی برای حل مشکلات کشور نداشته باشیم، مشکلات اقتصادی و فرهنگی و سیاسی جامعه بدون حل باقی خواهند ماند.
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد: باید از ظرفیت نخبگان و فعالان استان در زمینه های مختلف به منظور حل مسایل و مشکلات قزوین بیش از پیش بهره ببریم.
وی با بیان اینکه نباید انتظار داشت که مشکلات کشور و استان جز به دست مسئولان بازشود،اظهارکرد: مدیران باید هرکدام به درستی به وظایف خود عمل کرده و خدمت به مردم و کشور را یک وظیفه دینی، اخلاقی و قانونی بدانند.
7389*3013
خبرنگار: نسرین رحیمی**انتشار دهنده: رضا اولادی

درباره ی

همچنین ببینید

تجمع بامدادی دانشجویان مقابل مجلس در اعتراض به FATF +عکس

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از مشرق، جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاههای تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *