خانه / سپاه 3 هزار دانش‌آموز حاشیه اهواز و حمیدیه را به اردو اعزام کرد

سپاه 3 هزار دانش‌آموز حاشیه اهواز و حمیدیه را به اردو اعزام کرد

علی شیرک در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: طرح امام علی(ع) در چند سال گذشته با حمایت قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت ابوالفضل(ع) و سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان انجام شده است.

وی افزود: با اجرای طرح امام علی(ع) دانش‌آموز حاشیه شهرهای اهواز و حمیدیه از سوی سپاه به صورت رایگان به اردو می‌روند و برنامه‌های متنوعی برای آنها اجرا می‌شود.

مسئول محرومیت زدایی قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت ابوالفضل(ع) با بیان اینکه اردوی دانش‌آموزان مناطق حاشیه اهواز و حمیدیه یک روزه است، عنوان کرد: این دانش‌آموزان از ساعت 8 صبح تا 13.15 دقیقه در اردو هستند.

وی تصریح کرد: استخر، تیراندازی سالنی، فوتبال، فوتسال و یک کلاس پاسخ گویی به مسایل عقیدتی از جمله برنامه‌هایی است که برای دانش‌آموزان شرکت کننده در طرح امام علی(ع) اجرا شد.

شیرک با بیان اینکه طرح امام علی(ع) در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در توجه ویژه به مناطق کمتر توسعه یافته برنامه ریزی شده است، خاطرنشان کرد: در این طرح دانش‌آموزان از مناطق حاشیه و محرومی چون مسیر تصفیه شکر، غیزانیه، ملاشیه و شهرک رزمندگان اهواز، همچنین کوی فرهنگیان و دولت آباد حمیدیه حضور دارند.

وی با بیان اینکه تا کنون 3 هزار دانش‌آموز مناطق حاشیه شهرهای اهواز و حمیدیه در اردوهای طرح امام علی(ع) شرکت کردند، افزود: این دانش‌آموزان در قالب 25 دوره به این اردوها اعزام شدند.

مسئول محرومیت زدایی قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت ابوالفضل(ع) گفت: اردوهای طرح امام علی(ع) با مشارکت سازمان بسیج دانش آموزی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان، کانون فرهنگی ورزش شهید جهان آرا، آموزش و پرورش نواحی اهواز و حمیدیه، سازمان اتوبوسرانی اهواز و این قرارگاه انجام شد.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *