خانه / سناریوی آشوب / با حمایت از عناصری در ایران به دنبال براندازی هستیم / ماجرای تذکر رهبرانقلاب به ۲ نشریه

سناریوی آشوب / با حمایت از عناصری در ایران به دنبال براندازی هستیم / ماجرای تذکر رهبرانقلاب به ۲ نشریه

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان به نقل از khamenei.ir؛ سخن هفته‌ شماره ۱۱۵ خط حزب الله با عنوان سناریوی آشوب منتشر شد.

همچنین در این شماره مطالب دیگری همچون جزئیاتی از توافق محرمانه آمریکا و اسرائیل علیه ایران، روایت آیت‌الله شبستری از سبک مدیریتی رهبر انقلاب، تذکر رهبر انقلاب درباره سفرهای خارجی مسئولان و ماجرای تذکر رهبرانقلاب به ۲ نشریه به چاپ رسیده است.

در بخشی از سخن هفته با عنوان سناریوی آشوب می‌خوانیم: اول. ۲۵ بهمن ۸۹، که مصادف بود با روز‌های پرحادثه‌ی بیداری اسلامی در منطقه، گروهی از فتنه‌گران که با وقوع حادثه‌ی ۹ دی در سال پیشتر، به مقصود خود نرسیده بودند، اعتراضات سوریه و تونس و مصر را بهانه کرده و فراخوان تجمع و همراهی با آنان را صادر کردند. شعار‌ها اما، همان شعار‌های آشنای فتنه‌ی ۸۸ بود: “نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران”. هامن روز ۲۵ بهمن، وب‌سایت وزارت‌خارجه‌ی رژیم صهیونیستی در مطلبی، از قول دانی ایالون، معاون وزیرخارجه اسرائیل نوشت: “‌به این واقعیت توجه داشته باشیم که بزرگ‌ترین تهدید علیه ثبات و امنیت خاورمیانه و صلح جهان، نه تغییرات مصر و تونس که حکومت ایران است که با کمک همدستان خود و از جمله حزب‌الله لبنان، حماس و دیگر گروه‌های اسلام بنیادگرا می‌کوشد هدف‌های خویش را پیش برد. در چنین وضعی، جامعه‌ی بین‌المللی باید فشار سیاسی و اقتصادی بر این رژیم را در تهران افزایش دهد. ” داستان خیلی زود لو رفت. قرار بود آمریکا و رژیم صهیونیستی به کمک شبکه‌ی غربگرای داخلی، ایران را بکشانند به جایی که سوریه و لیبی و مصر را کشانده بودند. این سناریو، اما با درایت رهبری و حضور به موقع نیرو‌های مردمی، خنثی شد. گرچه این آرزو، از ۸۸ تا به امروز، همواره در دل مقامات آمریکایی – چه دموکرات‌ها و چه جمهوریخواهان- مانده است…

برای دسترسی به شماره ۱۱۵ نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *