خانه / دینی / سخنان ابلهانه ترامپ از پیشرفت و قدرت جمهوری اسلامی ایران حکایت دارد

سخنان ابلهانه ترامپ از پیشرفت و قدرت جمهوری اسلامی ایران حکایت دارد

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نمازجمعه این هفته زاهدان اظهار داشت: ملت ایران در سایه حکومت جمهوری اسلامی به چنان خودباوری و اقتداری دست یافته است که دیگر شیطان بزرگ نمی تواند علیه این کشور سخنان زورگویانه بگوید.
امام جمعه زاهدان افزود: سیاست ها و توطئه های قدرت های استکباری علیه ایران نه تنها در هشت سال جنگ تحمیلی، بلکه امروزه هم با شکست مواجه شده است و به منفورترین حکومت ها در دنیا تبدیل شدند.
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان های سیستان و بلوچستان و کرمان با گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس گفت: دوران دفاع مقدس برگ زرینی در کارنامه نظام اسلامی ایران است.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: پایان دوران ضعف به معنی نشان دادن توان ایران در مقابله با تهاجم دشمنان، رسیدن به خودباوری و تلاش برای پیشرفت، توجه به جوانان به عنوان سرمایه های واقعی کشور و تقویت روحیه بسیجی از مهمترین دستاوردهای دوران دفاع مقدس به حساب می آید.
آیت الله سلیمانی افزود: امروز واژه و ادبیات نظامی گری در مقابل ایران به گفتمان تمدن ها برای رسیدن به نتیجه تبدیل شده و بستر محاکمه ترامپ حتی در درون آمریکا نیز در حال فراهم شدن است.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با تاکید بر تقویت روحیه بسیجی به عنوان یکی از سرمایه های مهم کشور گفت: امروزه بسیجیان با اجرای پروژه های مختلف زمینه اشتغال، تحصیل و بهبود شرایط زندگی شمار زیادی از مردم استان را فراهم کردند.
امام جمعه زاهدان با اشاره به قرار گرفتن در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید تاکید کرد: برای مقابله با اقدامات ضد فرهنگی دشمنان در ایران اسلامی، باید روحیه بسیجی در تمام مدارس، مراکز دانشگاهی، حوزوی و نظامی تقویت شود.
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان های سیستان و بلوچستان و کرمان با تسلیت آغاز ماه محرم اظهار داشت: با توجه به اینکه محرم، ماه آغاز سال جدید هجری قمری است اما هیچ فردی در این ماه به شادی و برپایی جشن نمی پردازد که مهمترین دلیل آن حزن و اندوه مومنان در سوگ شهادت مظلوم ترین انسان به همراه یارانش در این ماه است.
آیت الله سلیمانی افزود: ارمغان محرم واقعه کربلاست و برپایی مجالس سوگواری، عزاداری و مرثیه سرایی با هدف بیداری و آگاهی بخشی جامعه و نشر فرهنگ اصیل عاشورایی، قوی ترین عامل زنده نگه داشتن این حادثه تاریخ ساز است.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: بنابر بیانات رهبر معظم انقلاب، اسلام را مرهون حماسه عاشورا هستیم.
امام جمعه زاهدان گفت: با توجه به اینکه در دیاری زندگی می کنیم که مسائل امنیتی در آن جزو موضوعات جدی است و متولیان امر از دلباختگان عاشورا و واقعه کربلا هستند از مردم مومن و ولایی استان در خواست داریم در برگزاری آیین ها ویژه ماه محرم با مسئولان امنیتی همکاری داشته باشند.
به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا استان سیستان و بلوچستان با وسعتی حدود 187 هزار و 502 کیلومترمربع (معادل 5/11 درصد مساحت کشور) و بیش از 2 میلیون و 775 هزار نفر جمعیت پهناورترین استان کشور محسوب می شود.
3042**6081 خبرنگار: محدثه حیدری گرجی **انتشاردهنده: حیدر سرایانی

درباره ی

همچنین ببینید

مطالبات روشنگری و آزادی‌های دیکته شده غربی‌ها ثمره عمل نکردن به مباحث دینی است

مهدیا وهابی، عضو جمعیت بانوان فلرهیخته استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *