خانه / رویدادهای خبری سه شنبه 25 مهر در کردستان

رویدادهای خبری سه شنبه 25 مهر در کردستان

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از خبرنگار ایرنا، پنجمین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی غرب کشور امروز ساعت 11 صبح در محل عمارت آصف (خانه کرد) گشایش می یابد.
**
تجمع بزرگ دانشگاهیان استان کردستان در محکومیت سخنان رئیس جمهور آمریکا نیز امروز ساعت ساعت 10:30 مقابل مسجد دانشگاه کردستان برگزار می شود.
**
آیین افتتاحیه و بدرقه دانش آموزان اعزامی به اردوی راهیان نور با حضور جمعی از مسئولان استان و دست اندرکاران سنندج در سالن شهدای گمنام بسیج سپاه سنندج واقع در خیابان امام خمینی (ره) برگزار می شود.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33230105 و 33288683 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر 33288682 ارسال کنند.
کانال تلگرامی خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کردستان (ایرنا) نیز به آدرس IRNASANANDAJ@ و اینستاگرام هم به آدرس IRNAKURD در دسترس است.
گزارش این رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کردستان (ایرنا) به آدرس http://www.irna.ir/kurdistan منتشر خواهد شد.
خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) تنها خبرگزاری رسمی کشور است که در سال 1313 برابر با 1934 میلادی به عنوان ششمین خبرگزاری جهانی راه اندازی شد.
3020/9102

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *