خانه / توصیه رئیسی به دولت درباره اقتصاد مقاومتی

توصیه رئیسی به دولت درباره اقتصاد مقاومتی

خبرگزاری فارس: تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه دولت باید اقدامات اصلی و اساسی را در زمینه اقتصاد مقاومتی انجام دهد، گفت: امکانات اصلی در خصوص اقتصاد مقاوتی دست دولت است و ما نیز به فراخور آن فعالیت‌هایی را انجام می‌دهیم که امیدواریم اثربخش باشد.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی امروز در حاشیه عزاداری حسینیه اعظم زنجان با اشاره به فعالیت‌های آستان قدس رضوی در زمینه اقتصاد مقاومتی و تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در این زمینه اظهار کرد: در مجموعه آستان قدس رضوی اقداماتی در زمینه اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه اصل اقدامات در این بخش را باید دولت انجام دهد، افزود: چرا که امکانات اصلی دست آنها است و ما نیز به فراخور آن فعالیت‌هایی را انجام می‌دهیم که امیدواریم اثربخش باشد.

تولیت آستان قدس رضوی همچنین به حضور خود در مجموعه حسینیه اعظم زنجان نیز اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی همه همسایه امام رضا(ع) هستند.

رئیسی با اشاره به اینکه زنجانی‌ها اگرچه از نظر کیلومتری از امام رضا(ع) دور هستند، ولی مجاور امام رضا(ع) محسوب می‌شوند، اضافه کرد: همه ما در خدمت امام رضا(ع) هستیم و هرکاری که مؤسسات خیریه و فرهنگی انجام می‌دهند، می‌توانند با مجموعه آستان قدس در ارتباط بوده و همکاری خوبی داشته باشند.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *