خانه / نماز جمعه / تقدیر از فعالان اقامه نماز در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های تابعه

تقدیر از فعالان اقامه نماز در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های تابعه

تقدیر از فعالان اقامه نماز در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های تابعهبه گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛مراسم تقدیر از فعالان نماز در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ها و سازمان های تابعه در کل کشور بعدازظهر دوشنبه با حضور محمود مظفر قائم مقام ستاد اقامه نماز در محل وزارت ارتباطات برگزار شد.

در این مراسم محمود مظفر قائم مقام ستاد اقامه نماز در سخنانی با اشاره به ارتباطات و فضای مجازی ، گفت : اگر نور نماز را چه در فضای مجازی و چه در کارها یمان داشته باشیم می توانیم خود و خانواده و همچنین جامعه را از آسیب های اجتماعی و فضای مجازی حفظ کنیم.

وی با اشاره به اینکه اقامه نماز فقط نماز خواندن نیست، افزود : تلاش کنیم نماز موثرتری را اقامه کرده تا از طریق نماز مرحله به مرحله رشد کنیم .

مظفر تصریح کرد : اگر نماز به درستی و سر وقت و به عنوان اولویت نخست اقامه شود اثرات آن را در جامعه می بینیم.

وی با تاکید به ترویج نماز برای نسل جوان ، خاطر نشان کرد : برای توسعه و ترویج نماز شیوه ها و مهارت هایی نیاز دارد که باید به آنها اهمیت داده شود تا نسل جدید نیز به نماز علاقمند شود.

قائم مقام ستاد اقامه نماز در ادامه سخنان خود به مدیران توصیه کرد که به اقامه نماز در سر وقت اهمیت دهند و همچنین در نماز جماعت در کنار کارکنان مجموعه خود نماز را اقامه کنند.

وی تصریح کرد: نباید به وضعیت موجود نماز در جامعه راضی باشیم و باید برای بهتر شدن وضعیت موجود تلاش کنیم.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین جابر قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات گزارشی از روند فعالیت های شورای فرهنگی و اقامه نماز در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ها و سازمان های تابعه در کل کشور ارایه کرد.

وی کسب رتبه شایسته تقدیر وزارت ارتباطات از سال 92 تا 96 در اجلاس نماز را حاصل تلاش مجموعه این وزارتخانه و سازمان ها و شرکت های تابعه عنوان کرد.

قلیان همچنین از راه اندازی سامانه دائمی گزارش گیری فعالیت های حوزه نمازاز سراسر کشور به صورت آنلاین خبر داد.

در پایان این مراسم نیز از فعالان اجرایی نماز در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ها و سازمان های تابعه در کل کشور با اهدای لوح تقدیر، قدردانی شد.

گفتنی است در این مراسم جمعی از مدیران و مسوولین اقامه نماز در شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت ارتباطات در کل کشور حضور داشتند.

درباره ی

همچنین ببینید

ستایش امام علی (ع) در شعر فارسی

این پژوهشگر و استاد زبان و ادبیات فارسی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پرداختن به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *