خانه / تفکر و جهاد بسیجی رمز موفقیت بحران‌های تحمیلی در منطقه

تفکر و جهاد بسیجی رمز موفقیت بحران‌های تحمیلی در منطقه

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، سردار علی رزمجو، فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در همايش شکوه مقاومت بوشهر كه به مناسبت سالروز تشکیل بسیج بیست میلیونی در جوار شهداي گمنام منطقه 2 كوی شغاب اين شهر برگزار شد، ضمن تبریک آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج)، گفت: بسيج مايه تقويت كشور در بخش امنيت فرهنگی و اجتماعی در عرصه بين‌المللی است. نيروهای خط مقاومت ايرانی با پیروزی قدرتمندانه و قهرمانه توانستند آمریکا و اسرائیل و هم متحدانش در قالب گروهک‌های تکفیری داعش را دچار شکست بزرگ در منطقه كنند و ما این پیروزی را تبریک عرض می‌کنیم و جشن می‌گیریم.
بسیج یک هدیه عرشی در پرتو انقلاب شکوهمند اسلامی است
آيت‌الله غلامعلی صفايی بوشهری، نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان و امام جمعه بوشهر نیز در اين اجتماع عظيم بسيجيان حوزه‌های مقاومت سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر روز آسمانی بسیج را گرامی داشت و ضمن تسلیت به مناسبت سالروز شهادت امام حسن عسگری(ع) و تبریک به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت مهدی آل محمد(ص)، بيان کرد: بسیج مایه اقتدار نظام اسلامی و یک هدیه عرشی در پرتو انقلاب شکوهمند اسلامی است.
تفکر و جهاد بسیجی رمز موفقیت بحران‌های تحمیلی در منطقه
رئيس شورای عالی حوزه‌های علميه استان بوشهر در ادامه اظهار کرد: بسیج گوش به فرمان رهبری و مانند کوه استوار است؛ بسيج ايران سپاهی متشكل از سپاه بدر و حنین و ذوالفقار امیرالمؤمنین امام علی(ع) است. هرگاه بسیج در صحنه بوده، پیروزی به‌دست آمده و همان‌طور که در بحران‌های تحمیلی در منطقه، توانستند خوش بدرخشند و نشان دادند که رمز موفقیت، تفکر و جهاد بسیجی است.
‌آيت‌الله صفايی بوشهری بيان کرد: بسیج در حوزه علم و فناوری چنان درخششی از خود نشان داده است که خود را موفق‌تر از قبل در تمامی عرصه‌های درون‌مرزی و فرامرزی قرار داده است و لذا بسیج شعار و راه انقلاب اسلامی است.
6 قرن استعمار‌ستيزی دلاورمردان بوشهری نماد اقتدار بسیج در ایران است
امام جمعه بوشهر با اشاره به اينكه رهبر معظم انقلاب اسلامی بر تفکر انقلابی و بسیجی تأکید بسیار دارند، يادآور شد: بوشهر نماد شش قرن مقاومت در مقابل استعمار بوده است و استعمارستيزی دلاورمردان بوشهری نماد اقتدار بسیج در ایران است و مردم بوشهر در طریق بسیج زندگی می‌کنند و آینده خود را رقم می‌زنند.
‌يادآور می‌شود، در اين همايش، گروه سرود مدرسه شهید عباس حسین‌نژاد سرود «الله اکبر – مدرسه سنگر» را اجرا كردند و سپس حسین معینی به مداحی حماسی پرداخت.
حامد فکوری

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *