خانه / بین روحانی و کاخ سفید اتفاق نظر وجود دارد!

بین روحانی و کاخ سفید اتفاق نظر وجود دارد!

سرویس سیاسی فردا: حسن عباسی در سخنانی که رجانیوز آن را منتشر کرده است مدعی شد: در ماجرای موشکی رسماً دولت می‌گوید برد موشکی زیاد برای ما کاربرد ندارد و این یعنی طرفداری از آمریکایی‌ها. تمام احزاب طرفدار دولت و تئوریسین‌هایشان، مدافعان حرم را مدافعان اثر جا زدند و این مثل موضع دولت ما است. در ماجرای مدافعان حرم از پشت به ما خنجر زدند، لذا آنچه امروز در برجام 2 و 3 می‌بینید، تمامی آنها آماده شده و اینها قصد دارند تا ولایت فقیه و سپاه را سرکوب کنند.

عباسی اضافه کرد: چرا آمریکا دغدغه دارد تا سپاه را سرکوب کند؟ به این دلیل که بین روحانی و کاخ سفید اتفاق‌نظری وجود دارد. آنها می‌گویند انقلاب اسلامی تمام شده و جمهوری اسلامی روی کار آمده و اگر جمهوری اسلامی می‌خواهد عمل کند باید موشک نداشته باشند و خانم‌هایشان پوشش چادر استفاده نکنند. آنها که فکر می‌کنند جمهوری اسلامی با این ترفندها به کار خود پایان می‌دهد در اصل خدا را نشناخته‌اند.

وی در ادامه بیان داشت: پشت این جمهوری اسلامی اراده‌های الهی است که توانسته 40 سال به قوت خود باقی بماند و امروز بعد از 35 سال که از دوران دفاع مقدس می‌گذرد جوانان این مرز و بوم هنوز هم به راهپیمایی اربعین حسینی می‌روند. به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی، انقلاب ما پیش می‌رود و به کوری چشم ترامپ و… که با رجزخوانی‌هایشان شکست خوردند. امروزه آنچه آنها را نگران می‌کند این است که عموسام (آمریکا) حتی در اتاق خوابش هم از دست قاسم سلیمانی آرامش ندارد (اشاره به کاریکاتوری که در یکی از مجله‌های آمریکایی منتشر شده بود).

این تحلیل‌گر در ادامه اظهار داشت: ما موشک‌هایمان را به‌سادگی از دست نمی‌دهیم؛ چراکه بخشی از ساختار تمدن نوین اسلامی است. همچنین دست از پوشش اسلامی و احکام اسلامی برنمی‌داریم و اگر به کسی هم برخورد و ناراحت شد، این را ما می‌دانیم با آنها. زمانی که تمدنی وزارت تنهایی و همجنس‌گرایی راه می‌اندازد ما هم با آنها درگیر می‌شویم.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *