خانه / بسیج درخت تنومند نظام اسلامی است

بسیج درخت تنومند نظام اسلامی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرپرست فرمانداری شهرستان مبارکه در گفتگو با پایگاه خبری  مبارکه‌نا، ضمن تبریک هفته بسیج تصریح کرد: بسیج یادآور یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس است که جانانه و خالصانه در پای دفاع از میهن اسلامی شرکت کردند و بعد از هشت سال جنگ به پیروزی رسیدند و این هفته را به همه بسیجیان تبریک می‌گویم.

جواد سلطانی بابیان اینکه قطعاً یاد و خاطره شهدا در تاریخ ایران اسلامی خواهد ماند، گفت: بسیج به فرموده حضرت امام خمینی (ره) تأسیس شد و به‌عنوان یک شجره طیبه و به درختی تنومند در نظام جمهوری اسلامی ایران تبدیل‌شده است و جایگاه ویژه‌ای در کشور و اکثر کشورهای منطقه دارد.

وی افزود: امام (ره)، بسیج را تأسیس کرد تا جلوی همه توطئه‌ها بایستند و بسیجیان با دلاور مردی‌ها و رشادت‌هایشان توانستند، در دوران دفاع مقدس هشت سال مردانه بجنگند و کشور را برای سال‌های سال بیمه کنند و تا زمانی که بسیج پویا و زنده است کسی جرئت تعرض به کشور را ندارد.

سرپرست فرمانداری مبارکه، با تأکید بر اینکه به علت توانی و روحیه‌ای که در نیروهای بسیجی است، بسیج و سپاه به‌عنوان یک قدرت در خاورمیانه شناخته‌شده است، اظهار کرد: دشمنان از همین حضور در صحنه بسیجیان هراس دارد.

وی اضافه کرد: بسیج مظهر اقتدار و عظمت ملی و پاسدار حفظ ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس است که امروز به نهادی فراتر از مرزهای داخلی تبدیل‌شده است.

سلطانی، بابیان اینکه همه دشمنان جمهوری اسلامی ایران ازجمله آمریکا، اسرائیل و سعودی‌ها ترس از حضور بسیجیان در ایران و کشورهای خاورمیانه دارند، اظهار کرد: این ترس به علت به خطر انداختن منافع مستکبران است.

وی با اشاره به اینکه همه مسئولان و بسیجیان برای حفظ منافع انقلاب اسلامی، آرمان‌های امام (ره) و فرمان‌های رهبر معظم انقلاب در حال خدمت هستند، بیان کرد: همه فعالیت‌ها در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی پیشتاز بودند و برای اهداف و نیازهای مردم خدمت می‌کنند.

سرپرست فرمانداری مبارکه، عنوان کرد: ما باید به‌عنوان یک بسیجی وظیفه خود را در این برهه از زمان بدانیم و آگاه باشیم در کجا قرار داریم و به کاری که انجام می‌دهیم اعتقاد داشته باشیم.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *