خانه / بزرگداشت 13 آبان، بزرگداشت انقلاب اسلامی است

بزرگداشت 13 آبان، بزرگداشت انقلاب اسلامی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، محمدعلی طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد صبح امروز در اولین جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت یوم الله 13 آبان اظهار کرد: ۱۳ آبان در مقطعی در زمان شکل‌گیری نهضت انقلاب اثرگذار بود و در سال ۵۷ در زمان اوج مبارزات و در سال ۵۸ نیز در مقطع تثبیت انقلاب اثرگذار بود.
طالبی افزود: اثرگذاری این رویدادهای مهم که همگی در ۱۳ آبان اما در سال‌های مختلف اتفاق افتاد، بر کسی پوشیده نیست.
وی ادامه داد: بزرگداشت این روز، بزرگداشت راه انقلاب اسلامی است و همه اقشار باید در برگزاری مراسم‌های آن مشارکت کنند.
طالبی گفت: همچنین باید از ظرفیت تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد در مناسبت‌های ملی و مذهبی استفاده شود و در تدوین و اجرای برنامه‌ها به کار گرفته شوند.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه مراسم 13 آبان به اربعین حسینی نزدیک است می‌ توان از ظرفیت هیئت‌ های مذهبی استفاده کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: بزرگداشت این مراسم ملی و مذهبی باید علاوه بر دانش آموزان با حضور تمام اقشار مختلف جامعه برگزار شود.
۱۳ آبان فرصتی برای نشان دادن مقاومت مردم ایران اسلامی است
سعید زارع، دبیر ستاد بزرگداشت 13 آبان در استان یزد نیز در این نشست گفت: ترویج اندیشه استکبار ستیزی در اولویت برنامه‌های 13 آبان امسال قرار دارد و «مرگ بر آمریکا» شعار کلیدی امسال است.
زارع از راه‌اندازی 12 کمیته تخصصی در ستاد 13 آبان استان خبر داد و افزود: کمیته‌های دانشگاهیان، دانش آموزی و فرهنگیان، اجرای مراسم، پشتیبانی، هیأت مذهبی، بسیج و نیروهای مسلح، جوانان و سازمان های مردم نهاد و…. از جمله این کمیته ها است.
دبیر ستاد بزرگداشت 13 آبان در استان یزد اظهار امیدواری کرد: ۱۳ آبان فرصتی برای نشان دادن مقاومت مردم ایران اسلامی و اعلام انزجار آنها از خوی استکباری آمریکا باشد.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *