خانه / مذهبی / برخورد ترامپ با برجام سبک سرانه است/معنی آن را نمی فهمم

برخورد ترامپ با برجام سبک سرانه است/معنی آن را نمی فهمم

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از خبرنگار ایرنا، نانسی پلوسی رهبر دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا بعد ازظهر جمعه در یک نشست خبری در واکنش به اظهارات ترامپ تهدید او به خروج از برجام را سبک سرانه و دور از خرد خواند.
وی افزود: رئیس جمهوری آمریکا این تصمیم را برخلاف توصیه ها و هشدارهای جیمز متیس وزیر دفاع آمریکا و رکس تیلرسون وزیر خارجه این کشور که بارها او را از چنین رویکردی برحذر داشته بودند، گرفته است.
پلوسی نیز هم صدا با سایر مخالفان این تصمیم ترامپ، توافق نامه هسته ای را بهترین راه برای جلوگیری از دسترسی ایران به سلاح هسته ای خواند و ادامه داد : امتناع ترامپ از تایید پایبندی ایران به این توافق نامه، اشتباه بزرگی است که امنیت آمریکا را به مخاطره خواهد انداخت.
وی بار دیگر تاکید کرد که این برخورد ترامپ با توافق نامه هسته ای به خصوص در زمانی که این کشور با بحران کره شمالی که به سمت یک کشور هسته ای کامل پیش می رود روبرو است، یک برخورد سبک سرانه است.
رهبر دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا در پاسخ به این اظهارات ترامپ که گفته بود در صورتی که نتواند بر ایران فشارهای بیشتری بیاورد ترجیح می دهد از این توافق نامه خارج شود، گفت : واقعا معنی کار ترامپ و هدف آن را نمی فهمد.
شبک**اروپام-4-541**1392**انتشار: ابوالفضل بابایی

درباره ی

همچنین ببینید

تجمع بامدادی دانشجویان مقابل مجلس در اعتراض به FATF +عکس

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از مشرق، جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاههای تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *