خانه / مذهبی / بازدید مهندس عدل هاشمی پور عضو کمیسیون انرژی از منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

بازدید مهندس عدل هاشمی پور عضو کمیسیون انرژی از منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از خبرگزاری برنا تهران ، در این بازدید که با هدف آشنایی بیشتر با صنعت پتروشیمی ، بررسی میدانی معضلات صنعت ، گفتگو با مدیران و تلاش برای رفع موانع تولید انجام شد ، این نماینده مجلس شورای اسلامی از شرکت های پتروشیمی بوعلی سینا ، مارون و رجال بازدید کرد.

رییس کمیته نفت ، گاز و پتروشیمی کمیسیون انرژی در بازدید از شرکت پتروشیمی بوعلی سینا ، ضمن گفتگو با دکتر قارونی مدیرعامل این شرکت ، از روند بازسازی مخزن و برج حادثه دیده و بازگشت به مدار تولید دیدن کردند و در جریان أمور قرار گرفت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در بازدید از شرکت پتروشیمی مارون ، در نشستی با مدیر عامل و معاونین ارشد این شرکت ، پای سخنان مسوولین شرکت در مورد دغدغه ها و دل مشغولی های مدیران صنعت پتروشیمی نشست و در مورد تأمین خوراک ، زنجیره ارزش و صنایع پایین دست گفتگو کرد.

مهندس عدل هاشمی پور ضمن بازدید از سایت صنعتی پتروشیمی مارون ، واحد پلی اتیلن سنگین را از نزدیک مشاهده کردند و در گفتگو با مسوولین فنی و کارکنان این واحد صنعتی ، ضمن اشاره به شباهت واحد پلی اتیلن پتروشیمی مارون با پتروشیمی دهدشت ، پیرامون مسائل و مشکلات احتمالی این واحد ، نیروی انسانی ، خوراک و پروسه تولید به گفتگو پرداخت.

پایان بخش این بازدید که در تعطیلات مجلس شورای اسلامی و به صورت خودجوش انجام شد ، دیدار از شرکت پتروشیمی رجال بود.

 

درباره ی

همچنین ببینید

تجمع بامدادی دانشجویان مقابل مجلس در اعتراض به FATF +عکس

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از مشرق، جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاههای تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *