خانه / ایمان اسلحه برتر اسلام است/ ملت ما روحیه بسیجی دارند

ایمان اسلحه برتر اسلام است/ ملت ما روحیه بسیجی دارند

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سید علی اصغر حسینی ظهر دوشنبه در جلسه دیدار با فرماندهان سپاه فتح استان در یاسوج افزود: در کارخانجات آمریکا انواع موشک ساخته می شود، اما آنها یک چیز  را نمی تواند بسازند و آن ایمان است و ایمان اسلحه ای است که در اسلام ساخته می شود و امکان ساخت مشابه آن نیست

حسینی با اشاره به اینکه تا انسان اصلاح نشود و پاک نباشد نمی تواند کسی را اصلاح و هدایت  کند، عنوان داشت: اگر بنا هست اصلاحی شروع شود، باید از خودتان شروع کنید.

حسینی ابراز داشت: اگر اصلاح خود شخص محقق شود، مخالفین و معاندین نمی توانند به شما ضرر برسانند و شما خود را ساخته اید و واکسینه شده اید، و کسی که نابه سامانی را از خود دور کرد و پاک و وارسته شد، هیچکس نمی تواند او را گمراه کند.

امام جمعه یاسوج بیان داشت: شیطان اقرار کرده است که مگر بندگان خالص خدا را حریف نیستم، و بنابراین بر ما واجب است که خود را بسازیم و خود را اصلاح کنیم و هرکس خودش را اصلاح کرد و ناپاکی ها و نابخردی ها و آلودگی ها را از خود پاک نمود، خداوند بین او و مردم اصلاح می کند.

حسینی گفت: پاک شدن و ملزم شدن، یک  درخت تنومندی است که هیچ درختی به این بنیان و ریشه داری نیست و باد حوادث به آن آسیب نمی رساند و شرط آن این است که خود را بسازیم.

امام جمعه یاسوج تصریح کرد: اگر کسی از نعمتی که خدا به آن داد قدردانی نکرد، آن نعمت از کفش خواهد رفت و بنابراین یک موضوع اساسی است که انسان های منزه و پاک نقش آفرینند و مقابل دشمن می ایستند و دشمن حریف آنها نیست.

حسینی گفت: تمام پیغمبرها بسیجی عمل کردند و تمام یاران اولیه پیامبران بسیجی بودند و توقعی نداشتند و در عرش اعلی از فرشتگان برتر و در زمین خاکی و گمنام بودند.

 وی افزود: روحیه بسیجی در همه ملت ما وجود دارد و اولین بسیجی عالم امام علی(ع) بود و در هر میدانی بود پیروز بود و بسیجیان ما در هر میدانی وارد شدند پیروزی بود و در کمک به مستضعفان، سازندگی و… یار ضعفا بودند.

حسینی تصریح کرد: سالهای سال،  دشمنان نقشه کشیدند که کشورهای اسلامی را تجزیه کنند و در عراق و سوریه عنصر کثیفی به نام ابوکر البغدادی را کمک کردند و تصمیم گرفتند مسلمانان را از بین ببرند.

وی افزود: به لطف خداوند دو کشور هم پیمان و برادر ما با کمک مردم ما و سپاه و بسیجیان ما وارد عمل  شدند وآثار پیروزی و نسیم پیروزی وزیدن گرفته است و امید به همین زودی باقیمانده این زوائد دشمن نیز از بین برود.

وی عنوان داشت: سردمداران آل سعود از یهودی ها بدتر و جنایتکار تر و کودک کش تر هستند و در یمن، بحرین و جاهای دیگر چه جنایت هایی می کنند و اینها دقیقا یهودی الاصل هستند.

امام جمعه یاسوج گفت: ریشه اینها یهودی است و آشکارا جنایت می کنند.

حسینی تصریح کرد: و وعده خداوند است که ظالمین را عقوبت می کند و اینها بسیار ظلم کردند.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *