خانه / مذهبی / امت اسلامی باید به حضرت «فاطمه زهرا» افتخار کند

امت اسلامی باید به حضرت «فاطمه زهرا» افتخار کند

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، رهبر جنبش انصارالله یمن پیامی به مناسبت ولات حضرت «فاطمه زهرا» (س) برای زنان مسلمان منتشر کرد.

وی با بیان اینکه حق چنین مناسبتی این است که روز جهانی برای زن مسلمان اعلام شود، عنوان کرد: حضرت زهرا (س) مدرسه تربیت و فرهنگ برای الهام گرفتن تمامی معانی بخشش و بزرگواری است.

الحوثی ادامه داد: شایسته است که امت اسلامی به والاترین الگوی زن که تجسم کننده کمال انسانی و ایمانی در همه ابعاد و زوایاست، افتخار کرده و به آن ببالند.

رهبر انصارالله یمن در بخش از سخنان خود با جایگاه سرور زنان جهان اشاره کرد و گفت که حضرت فاطمه زهرا (س) علیه از زمانی که پا به عرصه وجود نهاد، بانوی اول بوده است.

الحوثی همچنین با انتقاد از رهبران آمریکا و رژیم صهیونیستی گفت آنها دشمنان انسانیت و به دنبال فروپاشی زن و تبدیل آن به کالایی برای بهره برداری سیاسی هستند.

وی تصریح کرد: اربابان فساد و رذایل اخلاقی می ‌خواهند زن را به ابزاری برای نابودی اخلاق و ارزش‌های و پاشیدن ساختار اجتماعی جامعه تبدیل کنند.

وی جنگ دشمنان علیه مسلمانان را «جنگ نرم» برشمرد و گفت: دشمن طی آن بر تهاجم فرهنگی و ضربه زدن به اخلاق و، ارزش ها و اصول جامعه تمرکز کرده است.

درباره ی

همچنین ببینید

تجمع بامدادی دانشجویان مقابل مجلس در اعتراض به FATF +عکس

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از مشرق، جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاههای تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *