خانه / امام جمعه گناوه: رئیس جمهوری درسازمان ملل قاطعانه از انقلاب دفاع کرد

امام جمعه گناوه: رئیس جمهوری درسازمان ملل قاطعانه از انقلاب دفاع کرد

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی در خطبه های نمازجمعه این هفته گناوه افزود: رئیس جمهوری در سازمان ملل با مواضع انقلابی خود پاسخ محکمی به سخنان گستاخانه ترامپ داد که این موضع ارزشمند و جای تقدیر دارد.
وی اظهارکرد: سخنان سخیف و ابلهانه ترامپ برعلیه نظام و ملت ایران در سازمان ملل ناشی از مقاومت و ایستادگی ملت ایران، پیشرفت و اقتدار کشور و عصبانیت آنان از شکست های پی در پی طرح و برنامه های آنها در منطقه خاورمیانه از جمله سوریه، لبنان و عراق است.
امام جمعه گناوه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، افزود: دفاع مقدس گنجیه ای گرانبها برای قشرهای مختلف جامعه است که باید دستاورد و ارزش های آن دوران به خوبی به نسل آینده انقلاب بازگو شود.
وی بیان کرد: هفته دفاع مقدس فرصتی گرانبها برای بازخوانی تلاش ایثارگران میهن انقلاب اسلامی است که جانانه در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستادند و حماسه آفرینی کردند.
رکنی حسینی گفت: به برکت خون شهدای والامقام و استقامت خانواده های این عزیزان و ملت غیور، نظام جمهوری اسلامی در تمام عرصه های دفاعی حرف اول را در جهان و منطقه می زند.
وی با اشاره به فرا رسیدن هفته امر به معروف و نهی ازمنکر افزود: هدف اصلی قیام امام حسین (ع) ترویج و نهادینه کردن این دو فریضه الهی بود و نباید نسبت به آنها بی تفاوت بود.
نمازگزاران گناوه ای در پایان نمازجمعه به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همگام با دیگر نقاط کشور در پاسخ به سخنان گستاخانه و سخیف ترامپ رئیس جمهوری آمریکا علیه ملت و نظام از مصلای جمعه تا چهار راه بنیادشهید و امور ایثارگران در راهپیمایی اعتراض آمیز شرکت کردند.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی یکپارچه با سردادن شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل ، آمریکا ظالم است، اسرائیل غاصب است، سخنان ترامپ را محکوم و تنفر و انزجار خود را از سیاست های ظالمانه آمریکا ابراز داشتند.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.
6164/6047** خبرنگار: نعمت الله بهروزی*انتشاردهنده: موناعیدان

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *