خانه / افتتاح 21 مؤسسه قرآنی در نزاجا/ تلاش حداكثری ارتش جهت تربیت حافظان قرآن

افتتاح 21 مؤسسه قرآنی در نزاجا/ تلاش حداكثری ارتش جهت تربیت حافظان قرآن

محمدرضا كشتگر، مسئول دارالقرآن نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، با بیان اینكه ارتش سهم خود را در تربیت 10 میلیون حافظ قرآن كریم مشخص كرده است، گفت: بر این اساس سهمیه نیروهای مختلف ارتش جمهوری اسلامی از جمله نیروی زمینی نیز مشخص شده است.

وی افزود: منطبق با سهمیه‌ای كه برای نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در تربیت حافظان قرآن كریم اعلام شده است، این نیرو اقدام به برنامه‌ریزی‌های متعددی كرده است كه از جمله آن‌ها می‌توان به افتتاح مؤسسات قرآنی با توجه ویژه به مناطق محروم اشاره كرد.

كشتگر با بیان اینكه در سال گذشته 11 موسسه آموزش تخصصی با رویكرد تربیت حافظان قرآن كریم در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی افتتاح شده است، گفت: در سال 96 برنامه‌ریزی كردیم تا 10 مؤسسه دیگر مؤسسه تخصصی تربیت حافظان قرآن را در این نیرو افتتاح كنیم.

مسئول دارالقرآن نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به شهرهایی كه این مؤسسات در سال جاری در آن‌ها افتتاح شده و یا خواهد شد، گفت:‌ اصفهان، شیراز، خاش، مشهد، تربت حیدریه، مسجد سلیمان، دزفول، كرمانشاه، تبریز، ارومیه و تهران از جمله این شهرها هستند.

وی در عین حال بر این نكته تأكید كرد كه رویكرد ما در افتتاح مؤسسات قرآنی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی، آموزش و همچنین هدفمان جذب حداكثری افراد به این فعالیت‌هاست.

درباره ی

همچنین ببینید

حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین ستودنی است

به گزارش اخبار مذهبی مصلی به نقل از ایرنا ، ‘منیر غنام’ یکشنبه شب در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *